Kryzys twórczy to coś, co spotyka każdego blogera i ja tamten rok mogę podsumować właśnie takimi słowami. Była ze mnie taka bułka, która wie, że zaraz uschnie, ale wcale nie ma zamiaru wskoczyć do jeziora, by się uratować. W tym wypadku, by zacząć pisać. Na końcu było znacznie lepiej, bo ktoś się za mnie zabrał i solidnie mną zatelepał. Powiadam Wam, każdy bloger powinien mieć takiego inspiratora. Jednak, że byłam mocno aktywna na Instagramie, a tam blogerów jest od groma, to wcale nie wypadłam z obiegu i po cichu, czytałam co nieco. Kto mnie zachwycał i tym samym, zasłużył sobie na wyróżnienie w zestawieniu Share Week 2019? Już Wam mówię.

 

Całą akcję Share Week 2019 możecie śledzić na stronie Andrzeja Tucholskiego –> Andrzej Tucholski

 

Agata ma nosa

Słuchajcie moje robaczki, Agata jest absolutnie GE-NIA-LNA! Jej osobowość, ciepło, styl i autentyczna pasja to miód na moje serce. Agata wypełnia wszystkie normy moich estetycznych potrzeb, robi piękne makijaże i ma rewelacyjną grzywkę. Dlatego znalazła się w moim tegorocznym zestawieniu. Nie bądźcie obojętni na jej urok i koniecznie zacznijcie śledzić ją na instagramie.

Do Agaty zapraszam tutaj –> AGATA MA NOSA

Najbardziej bajerancki Instagram świata –> AGATA MA NOSA

Skrzypczyni

Drugi rok z rzędu Skrzypczyni wleciała do mojego zestawienia. Ociąga się w blogowaniu i aspiruje na najfajniejszą instagramerkę w historii skrzypiec, ale zasługuje na porządnego kopniaka w tyłek. Proszę zacząć pisać. Małgosia spełnia się jako pani od muzyki, czyli edukuje młodych skrzypków, aby się stali wielkimi twórcami. Znalazła się także tutaj, bo ją po prostu lubię, a ona swoim talentem mi to ułatwia. Jak w końcu siądę do naszego wspólnego projektu, to w końcu wywiad z Małgosią ujrzy światło dzienne. Trzymajcie za nas kciuki i koniecznie odwiedźcie tego wariata.

Małgosia bloguje tutaj –> SKRZYPCZYNI

Aspiruje na najlepszą Instagramerkę tutaj –> SKRZYPCZYNI

Feminizm.Daily

Jeśli chodzi o feminizm, łatwo popaść w skrajność i zamienić się w wojowniczą krzykaczkę, ale Martyna brzmi w swoich wypowiedziach oraz przekonaniach, zwyczajnie rozsądnie. Mówi merytorycznie i z sensem. Dlatego tutaj się znalazła. Obserwuję ją na Instagramie od jakiegoś czasu, ale Martyna niedawno zadebiutowała w blogerskim świecie i ja jej z całego serca kibicuję! Kobiety są przyszłością tego świata, a ja promując miłość siostrzaną — trzymam za nią kciuki.

Feminizm.Daily pisze o feminizmie –> FEMINIZM.DAILY

Feminizm.Daily na Instagramie –> FEMINIZM.DAILY

 

No i to koniec mojego typowania. Zamknęłam oczy i te trzy osoby pojawiły się w mojej głowie. Dlatego tutaj się znalazły. Jesteście najlepsze na świecie i zasługujecie na pierwsze miejsce w Share Week 2019. Wszystkie 3!


Wszystkie fotografie należą do prywatnych zbiorów blogerek i zgodziły się one widnieć u Wandy na blogu, czyli u mnie.

Instagram

No images found!
Try some other hashtag or username